Sz-L Bau prospektus   PDF (1.2MB)
ÉPÍTÉSVEZETŐ / MŰVEZETŐ

Leírás:
  • ÉPÍTÉSVEZETŐ / MŰVEZETŐ PÁLYAKEZDŐKNEK IS!

    Szereted a pörgést, szeretsz intézkedni, kérdéseket tisztázni, problémákat megoldani, miközben egy csarnok, iskola, hotel épül fel vagy egy műemlék újul meg az irányításod alatt?

Elvárások:
  • ÉPÍTŐ- VAGY ÉPÍTÉSZ BSc vagy MSc

    Magasépítő technikus

    JOGOSÍTVÁNY

    „B” kategóriás jogosítvány

    AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ

    lendületes, ötletgazdag, keresi a kihívásokat, átlátja a helyzeteket, a megoldásokat keresi, jól kommunikál az ügyfelekkel és a munkatársakkal, nagyfokú teherbírása van, betartatja az utasításokat és a szabályokat, önállóan dolgozik

Amit kínálunk:
  • MIT CSINÁLUNK A MINDENNAPOKBAN?

    Röviden: építünk

    Hosszabban: Ha már valaki megtervezte akkor mi átgondoljuk és újra számoljuk, ütemtervet készítünk, versenyeztetünk, ártárgyalunk, alvállalkozókat vadászunk, szerződünk, anyagot rendelünk, kooperálunk, ellenőrzünk, elszámolunk; beszámolunk, kiszámolunk, átadási dokumentációt készítünk, ingázunk, jövünk-megyünk, ha esik, ha fúj.

    Végül pedig... büszkén kihúzzuk magunkat és átadjuk!

    FELADATOK, AMELYEK RÁD VÁRNAK

    építési munkák műszaki, szakmai irányítása, ütemterv szerinti helyszíni vezetése, ellenőrzése
    projektek teljeskörű dokumentálása, átadási dokumentációk elkészítése
    kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal
    az építési folyamathoz szükséges anyagok, eszközök megrendelése, emberi erőforrás koordinálása
    építési megbeszéléseken való aktív részvétel és közreműködés

    ESZKÖZÖK ÉS FELSZERELTSÉG

    laptop, okostelefon, céges autó, saját vállalatirányítási rendszer

    Minden szükséges felszerelést biztosítunk a kivitelezés helyszínén is, ami az irodában is elérhető. (irodakonténer, asztalok, székek, polcok, légkondi, nyomtató, internet csatlakozás)

    ÍGY DOLGOZUNK

    Kivitelezési csapatunk generálkivitelezési projekteken dolgozik.
    Nálunk mindig tudsz dolgozni, nem kell várnod senkire, vannak saját fizikai dolgozóink és állandó alvállalkozóink is!

    Tapolca 60 km-es körzetében dolgozunk, így minden nap a saját ágyadban alhatsz!

    Havi 1-2 alkalommal kell hétvégén dolgozni.

    A CSAPAT SZÁMOKBAN

    CSAPAT MÉRETE
    70 fő fölött

    LEGFIATALABB, LEGIDŐSEBB KOLLÉGA ÉLETKORA
    19-61 év
    KÉRDEZZ, FELELÜNK

    NYAKKENDŐ VAGY RÖVIDNADRÁG?
    Bakancs és kobak

    VAN EBÉDSZÜNET?
    Every day every way :-)

    KIKKEL FOGSZ EGYÜTT DOLGOZNI?
    Fiatalos, dinamikus, jófej emberekkel

    ÁTLAG ÉLETKOR
    30-40

    SUPERPOWER?
    Csapatszellem és a tulajdonos

    LÉGKONDI VAGY ABLAK?
    Irodakonténer ablak a kivitelezésre mindenkor :)

    NEMEK ARÁNYA
    1: 7 férfiak javára

    MIT FOGSZ TANULNI?

    Megtudod, hogyan kell kiszámolni és megépíteni azt, ami elsőre lehetetlen.
    Szembesülsz a határidő valós jelentésével és következményeivel.
    Új, ismeretlen helyzetekbe kerülsz.
    Biztosítod a minőséget, koordinálsz, tárgyalsz és számonkérsz, majd mindezt dokumentálod.
    Tagjává válsz egy igazi értékeket teremtő csapatnak.

    JUTTATÁSOK

    Cafetéria
    Telefon
    Notebook
    Céges autó
    Céges képzések
    Családi Nap
    Karácsonyi Party
Jelentkezési határidő:
  • 2019. szeptember 20.
  • JELENTKEZEM ÉS ÖNÉLETRAJZOT KÜLDÖK
    hr@szlbau.hu

    ÉRDEKLŐDÖM
    06 30 263 40 01

  SZ-L Bau Kft.

Székhely: 8300 Tapolca, Gyulakeszi út 8.

Telefon: 87/411-954 | Fax: 87/510-953
Cégismertetől Elérhetőségeinkl Gépparkl Folyamatban lévő projektekl Állásajánlatokl Tevékenységeinkl Referenciáinkl Partnerekl Hírek, aktualitások

Adatvédeleml Impresszum