Műszaki menedzser asszisztenst keresünk

Leírás

Gyere és használd szervezőkészséged, megbízhatóságodat, tettre készségedet kivitelezési munkáinkon dolgozó szakembereink első számú segítőjeként.

Nálunk nem fogsz unatkozni és jól fogod érezni magad, ha szereted a pörgést.

A munkád pontos, határidőre történő elvégzése nagyon fontos, egyes dolgozók juttatási csomagja múlik rajtad.

Részt veszel építési, kivitelezési munkáink megvalósulásában, Te lehetsz a kulcs a gördülékeny kivitelezéshez.

Elvárások

  • legalább érettségivel rendelkezel és jó viszonyban vagy a számokkal
  • B kategóriás jogosítványod van
  • a számítógépen ismered a szövegszerkesztést, táblázatkezelést és levelezést

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Egyedülálló vállalatirányítási rendszer
  • Légkondícionált iroda
  • Segítőkész betanulási idő

Ami még a munkakör betöltéséhez feltétlenül szükséges

  • Projekt menedzsment ismeretek és szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó és szervező készség
  • Precizitás, igényesség
  • Jó kommunikációs készség, talpraesettség
  • Proaktivitás
  • Gyakorlat prezentációk készítésében és előadásában
  • Üzleti etikett ismerete
  • Diplomáciai érzék
  • Önállóság

Érdekel ez a munka?

Jelentkezési határidő: 2022. június 30.
Jelentkezés módja: Munkanapokon 8-16 óra között a +36 87 411 954-es telefonszámon, vagy küldd önéletrajzodat a hr@szlbau.hu címre.

Érdekel