Raktárost keresünk

Munkakör betöltőjének főbb feladatai

  • Raktári áruk tételes átadása- átvétele, rakodása
  • Raktári és telephelyi rend fenntartása
  • Kiadások és bevételezések dokumentálása
  • Telephelyi karbantartási feladatok ellátása
  •  Önálló, precíz munkavégzés
  •  Rugalmasság, megbízhatóság
  •  Gyakorlatias, logikus gondolkodás

Elvárások

  • Középfokú végzettség (szakmunkás vagy érettségi)
  • Építőiparban szerzett anyagismeret
  • Alapszintű számítógép ismeret
  • Építőgép kezelői jogosítvány (3324 Robbanómotoros villás targonca)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Stabil munkahely
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos egzisztencia

ELŐNYT JELENT

  • Hasonló területen szerzett raktározási tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Érdekel ez a munka?

Jelentkezési határidő:  2023. január 15.
Jelentkezés módja: Munkanapokon 8-16 óra között a +36 87 411 954-es telefonszámon, vagy küldd önéletrajzodat a hr@szlbau.hu címre.

Érdekel