Raktáros munkatársat keresünk

TÉGED KERESÜNK, HA:

  • Képes vagy vezetőddel együttműködni,
  • Jó állóképesség, jó fizikum, terhelhetőség és megbízhatóság jellemez
  • Rendelkezel érvényes targonca vezetői jogosítvánnyal (3324)
  • Minimum befejezett középiskolai végzettséged van
  • Csapatjátékos mentalitás jellemez
  • Precíz, igényes vagy a munkádra
  • Szereted a rendet
  • Ismered a MS Office alkalmazásokat és napi szinten tudod használni
  • rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és gyakorlattal

Főbb feladatok, munkák:

  • Kézi anyagmozgatás, áru le- és felrakodás
  • Viszáru és göngyölegkezelés
  • Időszakos leltárakon való részvétel
  • Raktári rend fenntartása
  • Áruk (építőanyagok, eszközök) pontos átvétele, ellenőrzése
  • Áruk kiadása, dokumentálása,
  • Készlet folyamatos nyomon követése, raktározása,
  • A telephelyi rend fenntartása, pakolás,
  • Nyomtatványok, bizonylatok kezelése
  • Egyéb raktárosi feladatok

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Utazási költségtérítés
  • Vonzó juttatási csomag (SZÉP Kártya)
  • Támogató és segítő munkahelyi légkör
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias hangulat
  • Mobiltelefon, munkaruha
  • Bejelentett, határozatlan idejű szerződést

Előnyt jelent

  • hasonló helyen szerzett szakmai tapasztalat,
  • szakirányú végzettség.

Egyéb információ

  • Munkavégzés helye: 8300 Tapolca, Gyulakeszi út 8.
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig eltolt munkarendben:
  • 06:00-tól 15:00-ig,
  • 09:15-től 18:15-ig,
  • havonta egy szombat: 6:00-tól 17:30-ig

Érdekel ez a munka?

Jelentkezési határidő: 2024. május 31.

Jelentkezés módja: Munkanapokon 8-16 óra között a +36 30 493 3018-as telefonszámon.

Érdekel